NA SKRÓTY >

Skontaktuj się z nami!!

Zachęcamy do kontaktu przy użyciu formularza. Dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć w możliwie krótkim czasie. Przesyłki pocztowe proszę przesyłać na poniższy adres:

Centrum Gospodarki Społecznościowej Ul. Tęczowa 7, 53-601 Wrocław mail: biuro@cgs.org.pl KRS: 0000505828 NIP: 897-179-83-41

Informujemy, iż spotkania z członkami zespołu oraz współpracowanikami fundacji CGS są możliwe jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Informacje o proponowanych formach współpracy są dostępne w zakładce "Współpraca". Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez Centrum Gospodarki Społecznościowej posiadającą siedzibę we Wrocławiu, przy ul. Tęczowej 7 w celach marketingowych, w tym wysyłania na mój e-mail informacji handlowych dotyczących usług Fundacji oraz aktualności z nimi związanych. [/acceptance] Klauzula informacyjna Gospodarki Społecznościowej posiadająca siedzibę we Wrocławiu, przy ul. Tęczowej 7, jako administrator danych osobowych, informuję Panią/ Pana, iż: a) podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu współpracy biznesowej oraz uzyskania informacji marketingowej; b) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; c) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.; d) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia współpracy biznesowej.

Formularz kontaktowy:

Social Media