Realia zarządzania wiedzą w polskich organizacjach

11 czerwca w Reducie Banku Polskiego miał miejsce finał pierwszego ogólnopolskiego konkursu o tytuł „Ambasadora Zarządzania Wiedzą”. Jego celem było nie tylko wyłonienie organizacji, która wyróżnia się skutecznymi metodami rozwijania kapitału intelektualnego, lecz także stworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z zarządzaniem wiedzą.

Zarządzanie wiedzą jest ważnym procesem wewnątrz organizacji, ale może też być fundamentem budowania przewagi konkurencyjnej na rynku. O tym w jaki sposób przedsiębiorcy mogą wdrażać efektywne rozwiązania, jakie trendy obserwują eksperci, a także jakich błędów unikać rozmawiali uczestnicy konferencji podsumowującej konkurs „Ambasador Zarządzania Wiedzą”.

Swoim doświadczeniem podzielili się m.in.:

-prof. Andrzej Blikle,

– Jacek Kowalski – Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich w Orange Polska,

– prof. Piotr Płoszajski – Kierownik Katedry Teorii Zarządzania SGH,

– Tomasz Rudolf – Prezes Innovatika,

– Jakub B. Bączek – złoty medalista mistrzostw świata jako trener mentalny i coach kadry narodowej siatkarzy,

-Joanna Kamińska – autorka bloga branżowego HR z pasją.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z panelu pn. „Debata zarządzanie wiedzą w organizacjach – realia oraz trendy na przyszłość.”

 

Tytuł  „Ambasadora Zarządzania Wiedzą” otrzymała firma Cognifide Polska, a publiczność i internauci nagrodzili firmę BMM.

Orange Polska  było  pomysłodawcą i realizatorem projektu „Światłowód Wiedzy”.
Stworzyło system zarządzania wiedzą, na który składają się narzędzia HR i wspierające je aplikacje IT. Narzędzia te prowadzą firmę krok po kroku przez proces tworzenia systemu dzielenia się wiedzą.  Wypracowane w projekcie rozwiązanie zostanie przekazane PARP, która udostępni je firmom w całej Polsce. Projekt jest współfinansowany przez UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Fundacja Centrum Gospodarki Społecznościowej była partnerem merytorycznym konkursu.

 

Galeria

TAGI:

,

NEWSLETTER

Zapisując się będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

ZOBACZ TAKŻE